The 2-Minute Rule for איחור טיסה

ראשי המפלגות החרדיות דרשו במהלך היום הוספת סעיף נוסף לחוק הלאום, הדבר הרתיח את נתניהו שאיים בהליכה לבחירות, מה שהביא את הח"כים החרדים להתקפל ולבלוע… פוליטיד' אב

אותי כרגיל עניינה השאלה 'למה?' למה יש הבדלים באופן השימוש בטלפונים, דבר שמצביע על יחסים שונים שיש בקשר שבין טכנולוגיה- סביבה- אדם, ואיך זה בא לידי ביטוי ביום יום? אציג כאן מספר נקודות למחשבה, ואשמח לשמוע את דעתכם.

ואיך מצאתם את השוק הזה? "עשינו סינון בין מספר שווקים, באמצעות חיפוש באינטרנט, שיחות עם יצרנים ישראלים של מוצרים משלימים ועם גורמים מקומיים- מי השחקנים, ומה יש להם להציע וכדומה, ובחרנו בשוק שבו יש שחקן אחד, ולחברה הישראלית יש יתרון מולו.

בשנים האחרונות היא חזרה אלינו, והמלצר בבית קפה תל אביבי יקרא לכם "חברים, השולחן שלכם מוכן". קאמבק.

ועדת המשנה לבחינה ומעקב אחר הפקת גז ונפט בטכנולוגיות לא קונבנציונליות ומתחדשות

We're airing pieces on the Skype chat host Dude Sharett experienced with a few of our Patrons in March. On this, "Portion three" from the chat, we listen to alternative ways to mention how worn out we have been in Hebrew, and our Patrons notify us how tricky they Believe Hebrew is to find out when compared to other languages.

כל הדברים הללו לא תמיד באים בקלות כאשר יש צוות בינלאומי במשחק. להלן דוגמאות מכתבות שהיו בנושא: חישבו על ההשלכות שנוצרות בצוותים אלו, מבחינת הנושאים של יחסי אנוש בין עמיתים ומנהלים, יכולת הבעת דעה אישית של כל עמית והיחסים בין עמיתים עצמם והשפעתם על אחידות הצוות, מהות יעד משותף שמאחד את כלל הקבוצה מול מטרות קטנות יותר חלקן גם אישיות, ניהול קשרי לקוחות תוך בניית יחסים עם לקוחות וספקים, וניהול עובדים באמצעות מתן פרגון או העברת ביקורת לשחקנים בצוות, וכדומה.

צפו – דייטש בפתיחת המטה: מזמן לא היינו בבית כה מאוחדים כמו עכשיו

אחת השאלות שסיקרנה אותי הייתה מהי מידת העצמאות שיש לצוות המקומי בקבלת החלטות אסטרטגיות חשובות כמו אלו שהיה על שגית לקבל: מקום ומבנה מפעל, גיוס אנשים מקומיים, ופיתוח מוצרים? שגית השיבה שבתנובה ישראל התקבלה החלטה מסודרת לגבי סוג מערך היחסים בין ההנהלה בישראל והצוות המקומי ברומניה.

כאשר מבצעים עסקים עם אנשים מתרבויות שונות משלנו, יש לקחת בחשבון את היחס שלהם לזמן על ממדיו השונים. יש לבדוק:

"Inyan" - make any difference, business enterprise, matter - is often a phrase that is had an incredible profession in Hebrew. Within this episode host Man Sharett clarifies some handy slang expressions making use of "inyan" and "inyanim," after which delves to the verbs derived from this four letter root. Distinctive content New words and phrases & expressions: Inyan – Issue – עניין Ma ha-inyanim (manyanim)? – How are factors? – ?מה העניינים Yesh lach po inyan im po'alei binyan – You've organization here with builders – יש לך פה עניין עם פועלי בניין Ma ha-inyan? – What's the subject? check here – ?מה העניין Ze lo inyan shel kesef – It's not a make a difference of money – זה לא עניין של כסף Ze lo inyani – It really is none of my organization – זה לא ענייני Ze lo inyancha – This can be none of your company – זה לא עניינך La'asot inyan – To create a fuss about/a large deal of (something) – לעשות עניין Hello lo osa li inyanim – She doesn't give me difficult time – היא לא עושה לי עניינים Daber la-inyan – Get to the point – דבר לעניין Bachur/bachura la-inyan – Great guy/Female – בחור/בחורה לעניין Lichyot be-katan ze lo la-inyan – Dwelling compact is not really ideal – לחיות בקטן זה לא לעניין Ze lo la-inyan – It's not appropriate – זה לא לעניין Nir'aa li she-ze dei barur she-Hello ken ba-inyan sheli – I do think It can be rather distinct she's into me – נראה לי שזה די ברור שהיא כן בעניין שלי Ata ba-inyan bichlal? – Are you currently interested at all? – ?אתה בעניין בכלל Hu be-inyan shel banim o shel banot? – Is he into fellas or ladies? – ?הוא בעניין שלי בנים או של בנות Tamid nimtsa ba-inyanim – Generally while in the know – תמיד נמצא בעניינים Hu lo ba-inyanim – He isn't up to date – הוא לא בעניינים Yesh li inyanim – I've got items (to complete), errands – יש לי עניינים Hayu inyanim – There were "factors" – "היו "עניינים Lakachat et ha-inyanim la-yadaim – To get initiative; to acquire points into your own personal hands – לקחת את העניינים לידיים Kach/Kchi/Kchu ta'inyanim la-yadaim – Choose points into your individual palms – קח/קחי/קחו ת'עניינים לידיים Inyani – Useful; matter-of-fact – ענייני Hu haya meod inyani – He was incredibly issue of reality – הוא היה מאוד ענייני Eich le'anyen otach – Tips on how to curiosity you – איך לעניין אותך Efshar le-anyen otcha be… – May I fascination you with… – .

ישראלים, כמו כולם, אוהבים להתלונן. "סיוט" הוא חלום רע, אבל אפשר גם להשתמש בו כדי לתאר תור נוראי בסניף הדואר המקומי. באילו עוד מילים אפשר להשתמש? בואו להתלונן איתנו.

המילה "אשכרה" היא מילה חשובה בסלנג הישראלי העכשווי. איך משתמשים בה? ואיך כל זה קשור לתכנית בידור בטלוויזיה האפגנית? Trying to help the show? Learn the way on Patreon. Text and expressions reviewed: Ze ashkara lehikanes halak im mafteach – It’s practically obtaining in efficiently using a key – זה אשכרה להיכנס חלק עם מפתח Ani ashkara matsati et atsmi menake et ha-bait be-arba ba-boker – I basically identified myself cleansing my household at 4am – אני אשכרה מצאתי את עצמי מנקה את הבית בארבע בבוקר Ata ashkara tavo mahar?

ניתוח של ארבעת מאפיינים אלו מראה עד כמה פעילות גלובלית דורשת ראייה מערכתית, שמשלבת הבנה של חשיבות ההקשר המקומי והייחודיות של כל אזור ותרבות בעולם. ערך הצניעות ששלמה ינאי הזכיר בדבריו הוא אחד המאפיינים שמוזכרים במאמרים רבים שעוסקים במנהיגות גלובלית, כי הוא מתקשר גם לתכונת הסקרנות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *